Jučer, 20. lipnja, u Suhopolje je stigla vrijedna donacija! Naime delegacija DVD Suhopolje se vratila iz Austije, točnije iz mjesta Huben in Osttirol te od tamo dovezla vatrogasno vozilo Steyr TLF-A 3000.

– Vozilo je došlo potpuno opremljeno i spremno za “akciju”, a uvelike će nam pomoći u operativnom radu. Ova donacija ne bi bila moguća da nema Petera Logara, Rittera Huberta i Tomislava Stokića koji su prepoznali naš rad te po četvrti puta odlučili da zaslužujemo još jedno vozilo. Također se zahvaljujemo VZ VPŽ na čelu sa zapovjednikom Borisom Tomšićem i koordinatoru za suradnju sa Tirolom Robertu Teskeri. Na kraju najveće zahvale općini Suhopolje i Vatrogasnoj zajednici općine Suhopolje koji su nam pomogli financirati odlazak u Tirol- ističu iz DVD Suhopolje.

(icv.hr, DVD Suhopolje)










